Raportowanie ESG i CSR krok po kroku

Opis szkolenia

Na tym szkoleniu lub sesji coachingowej, dowiesz się jak budować wartość Twojego biznesu poprzez raportowanie danych niefinansowych. Nauczysz się tworzyć mapę interesariuszy, analizować sieci relacji oraz definiować zawartość i strukturę raportu ESG, CSR. Dowiesz się jak skutecznie komunikować wybrane wskaźniki due diligence oraz jak interpretować wytyczne ujęte m.in. w: GRI Standard, IIRC, SDG’s, SIN, ISO 26000 czy Global Compact. Sesja kreatywna prowadzona będzie w oparciu o modelowanie design thinking, benchmarking i analizę case study raportów ESG i CSR.


Zgłoś chęć udziałuDla kogo?

Dla właścicieli firm, spółek giełdowych, start-upów, fundacji, dyrektorów zarządzających, kadry managerskiej, ekspertów ładu korporacyjnego, komunikacji, PR, e-PR, CSR, compliance, produkt ownerów, księgowych i praktyków zarządzania wiedzą i kapitałem ludzkim, dla których budowa wartości biznesu oparta na komunikacji danych niefinansowych to realny plan działania lub trwały element strategii zarządzania.Formuła:


• Konsultacja indywidualna
• Zorganizowany warsztat

Co zyskasz?

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym czego dowiesz się pracując ze mną? Nie ma sprawy. Poniżej znajdziesz moje zapewniania.

Poznasz 7-etapowy proces budowy raportu ESG i CSR.

Poznasz 7 trendów ujawniania danych niefinansowych wpływających na wartość firmy.

Nauczysz się budować matrycę istotności, definiować zawartość i strukturę raportu.

Poznasz model komunikacji SMART w kanałach off i online.

Dowiesz się jak raportowanie ESG i CSR wpływa na zaangażowanie interesariuszy.

Dowiesz się jak interpretować wytyczne ujęte m.in. w: GRI Standard, IIRC, SDG’s, SIN, ISO 26000 czy Global Compact.


Więcej szkoleń

ESG i CSR - lider pozytywnej zmiany

Dziś potrzebni są odpowiedzialni liderzy, którzy wiedzą, jak osiągać sukces w oparciu o pozytywny wpływ na środowisko i społeczeństwo.

Formuła: Konsultacja indywidualna
Zorganizowany warsztat

Projektowanie odpowiedzialnych produktów i usług

Pomogę Ci zaprojektować rozwiązanie, które odpowie na wyzwania społeczne i środowiskowe, zachwyci Twoich klientów i wyróżni się na tle konkurencji.

Formuła: Konsultacja indywidualna
Zorganizowany warsztat

Komunikuj CSR i employer branding na 360°

W czasach, kiedy świadomość interesariuszy stale rośnie, pokażę Ci jak niezbędna do osiągnięcia sukcesu jest odpowiedzialna komunikacja.

Formuła: Konsultacja indywidualna
Zorganizowany warsztat

Szukasz czegoś innego?

Nie ma sprawy. Skontaktuj się ze mną.

+48 514 150 412 Napisz lub zadzwoń – biuro@whiteleaf.pl

Dlaczego warto czytać ten blog?

Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytań m.in.: jak adoptować biznes do zmian klimatu? jak wspierać globalne cele zrównoważonego rozwoju? dlaczego odpowiedzialni przywódcy stawiają na różnorodność? I jak budować strategie wspierające konkurencyjność marek?

Cześć, chciałem Cię poinformować, że ta strona używa plików cookies.

Osobiście lubię je chrupać, ale jeśli Ty nie masz na nie ochoty, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.