Komunikuj CSR i employer branding na 360°

Opis szkolenia

Na tym szkoleniu lub sesji coachingowej, poznasz 40 sprawdzonych kanałów i narzędzi komunikacji marketingowej wspierających działania CSR i employer branding. Dowiesz się jak wartości, autentyczność, content marketing i nowe technologie wpływają na zaangażowanie odbiorców komunikacji. Nauczysz się projektować i mierzyć efektywność kampanii komunikacyjnych. Sesja kreatywna prowadzona będzie w oparciu o benchmarking i analizę case study kampanii i działań CSR oraz employer brandingu największych światowych i lokalnych marek.


Zgłoś chęć udziałuDla kogo?

Dla właścicieli firm, start-upów, fundacji, dyrektorów zarządzających, kadry managerskiej, ekspertów PR, e-PR, blogerów, vlogerów, specjalistów CSR, komunikacji, product ownerów, wolontariuszy, praktyków zarządzania kapitałem ludzkim, dla których jakość i treść przekazu stanowią podstawę dialogu z odbiorcami.Formuła:


• Konsultacja indywidualna
• Zorganizowany warsztat

Co zyskasz?

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym czego dowiesz się pracując ze mną? Nie ma sprawy. Poniżej znajdziesz moje zapewniania.

Poznasz 10 skutecznych narzędzi komunikacji.

Poznasz 10 najefektywniejszych kanałów komunikacji marketingowej.

Poznasz 10 trendów wpływających na efektywność komunikacji.

Poznasz 5 korzyści płynących z pomiaru efektywności komunikacji.

Poznasz, jak planować i zarządzać kampanią komunikacyjną off i online.

Dowiesz się jak content marketing wpływa na zaangażowanie różnych grup odbiorców.


Więcej szkoleń

ESG i CSR - lider pozytywnej zmiany

Dziś potrzebni są odpowiedzialni liderzy, którzy wiedzą, jak osiągać sukces w oparciu o pozytywny wpływ na środowisko i społeczeństwo.

Formuła: Konsultacja indywidualna
Zorganizowany warsztat

Projektowanie odpowiedzialnych produktów i usług

Pomogę Ci zaprojektować rozwiązanie, które odpowie na wyzwania społeczne i środowiskowe, zachwyci Twoich klientów i wyróżni się na tle konkurencji

Formuła: Konsultacja indywidualna
Zorganizowany warsztat

Komunikuj CSR i employer branding na 360°

W czasach, kiedy świadomość interesariuszy stale rośnie, pokażę Ci jak niezbędna do osiągnięcia sukcesu jest odpowiedzialna komunikacja

Formuła: Konsultacja indywidualna
Zorganizowany warsztat

Szukasz czegoś innego?

Nie ma sprawy. Skontaktuj się ze mną.

+48 514 150 412 Napisz lub zadzwoń – biuro@whiteleaf.pl

Dlaczego warto czytać ten blog?

Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytań m.in.: jak adoptować biznes do zmian klimatu? jak wspierać globalne cele zrównoważonego rozwoju? dlaczego odpowiedzialni przywódcy stawiają na różnorodność? I jak budować strategie wspierające konkurencyjność marek?

Cześć, chciałem Cię poinformować, że ta strona używa plików cookies.

Osobiście lubię je chrupać, ale jeśli Ty nie masz na nie ochoty, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.