Rozpoczęcie współpracy

Chcesz dowiedzieć się jak rozumiem partnerstwo w procesie ofertowania? Poniżej znajdziesz 5 zobowiązań, będących jednocześnie standardem w mojej pracy.

Krok 1

Człowiek

Lubię ludzi – to już wiesz. Wierzę, że wspólnie możemy budować niesamowite rozwiązania. Dlatego, zawsze zaczynam od spotkania. Gdzie? W Twojej firmie, na mieście lub wirtualnie.

Krok 2

Rozmowa

To mój klucz to poznania Twoich potrzeb i oczekiwań. Rozmawiamy więc tyle ile trzeba. Wierzę, że rozmowa to kolejny krok w budowie niezwykłych pomysłów.

Krok 3

Kreacja

Złapaliśmy pozytywny flow, a ja zabieram się do projektowania oferty. Zamierzam Cię pozytywnie zaskoczyć.

Krok 4

Partnerstwo

Oferta jest świetna czy potrzebujesz lepszej? Informacja zwrotna przybliża nas do finalnej wizji projektu i jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu.

Krok 5

Wartość

Teraz wiemy, jak rozwijać efektywność, pozytywnie wpływać na otoczenie i budować wartość Twojego biznesu, bo wiemy, że niemożliwie nie istnieje. Zaczynajmy!

Odezwij się i porozmawiajmy o szczegółach

Jeśli myślisz o strategii CSR, szkoleniach odpowiedzialnej sprzedaży, analizie ESG, audycie dostawców, dialogu z interesariuszami, kodeksie etyki, raporcie ESG lub chcesz mnie zaprosić na konferencję, napisz lub zadzwoń.

+48 514 150 412 napisz do mnie – biuro@whiteleaf.pl

Dlaczego warto czytać ten blog?

Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytań m.in.: jak adoptować biznes do zmian klimatu? jak wspierać globalne cele zrównoważonego rozwoju? dlaczego odpowiedzialni przywódcy stawiają na różnorodność? I jak budować strategie wspierające konkurencyjność marek?

Cześć, chciałem Cię poinformować, że ta strona używa plików cookies.

Osobiście lubię je chrupać, ale jeśli Ty nie masz na nie ochoty, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.