Volkswagen Poznań to największy prywatny pracodawca w Wielkopolsce i największa w Polsce fabryka samochodów użytkowych. Przez 25 lat działalności w Wielkopolsce firma wyprodukowała ponad 2,5 mln pojazdów i ponad 60 mln odlewów. W czterech fabrykach (Antoninek, Swarzędz, Września i Wilda), spółka zatrudnia ponad 10 000 pracowników.

Projekty

Strategia CSR

Doradzałem w pracach nad aktualizacją Strategii CSR w odniesieniu do globalnej strategii “TOGETHER-Strategy 2025” koncernu Volkswagen.

Raport CSR

Przygotowałem pierwszą w 30-letniej historii Volkswagen Poznań publikację dotyczącą społecznej odpowiedzialności spółki.

Sesje dialogowe z interesariuszami

98% organizacji pozarządowych uczestniczących w sesjach dialogowych, rekomenduje sposób prowadzenia przeze mnie spotkania.


Zobacz rówież

Odezwij się i porozmawiajmy o szczegółach

Jeśli myślisz o strategii CSR, szkoleniach odpowiedzialnej sprzedaży, analizie ESG, audycie dostawców, dialogu z interesariuszami, kodeksie etyki, raporcie ESG lub chcesz mnie zaprosić na konferencję, napisz lub zadzwoń.

+48 514 150 412 napisz do mnie – biuro@whiteleaf.pl

Dlaczego warto czytać ten blog?

Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytań m.in.: jak adoptować biznes do zmian klimatu? jak wspierać globalne cele zrównoważonego rozwoju? dlaczego odpowiedzialni przywódcy stawiają na różnorodność? I jak budować strategie wspierające konkurencyjność marek?

Cześć, chciałem Cię poinformować, że ta strona używa plików cookies.

Osobiście lubię je chrupać, ale jeśli Ty nie masz na nie ochoty, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.