OTOMOTO to największy w Polsce serwis ogłoszeń motoryzacyjnych, a także jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w polskim Internecie. OTOMOTO należy do OLX Group, globalnej grupy skupiającej 17 marek z ponad 40 krajów. Co minutę na OTOMOTO pojawia się 20 nowych ofert, a portal notuje ponad 100 000 unikalnych odwiedzin dziennie.

Projekty

Edukacyjny projekt CSR

Odpowiadałem za opracowanie koncepcji i wdrożenie ogólnopolskiego projektu „Kupuj z Głową”, którego celem była edukacja w zakresie bezpieczeństwa zakupu pojazdu używanego.

Sesje dialogowe z interesariuszami

98% dealerów i komisów samochodowych uczestniczących w sesjach dialogowych, bardzo dobrze oceniło sposób prowadzania przeze mnie spotkań.


Zobacz rówież

Odezwij się i porozmawiajmy o szczegółach

Jeśli myślisz o strategii CSR, szkoleniach odpowiedzialnej sprzedaży, analizie ESG, audycie dostawców, dialogu z interesariuszami, kodeksie etyki, raporcie ESG lub chcesz mnie zaprosić na konferencję, napisz lub zadzwoń.

+48 514 150 412 napisz do mnie – biuro@whiteleaf.pl

Dlaczego warto czytać ten blog?

Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytań m.in.: jak adoptować biznes do zmian klimatu? jak wspierać globalne cele zrównoważonego rozwoju? dlaczego odpowiedzialni przywódcy stawiają na różnorodność? I jak budować strategie wspierające konkurencyjność marek?

Cześć, chciałem Cię poinformować, że ta strona używa plików cookies.

Osobiście lubię je chrupać, ale jeśli Ty nie masz na nie ochoty, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.