Grupa Raben od 85 lat oferuje kompleksowe usługi logistyczne na rynku europejskim. Firma posiada 8000 tys. środków transportu i zatrudnia ponad 10 000 pracowników. Działalność operacyjną prowadzi w Czechach, Estonii, Holandii, Niemczech, Litwie, Łotwie, Polsce, Słowacji, Ukrainie, Węgrzech, Rumunii i Włoszech.

Projekty

Sesje dialogowe z interesariuszami

98% interesariuszy uczestniczących w sesjach dialogowych spółek Fresh Logistics Polska, Raben Logistics Polska i Raben Transport, bardzo dobrze oceniło prowadzenie sesji.

Strategia zaangażowania społecznego

Opracowałem koncepcję strategii, rekomendacje zmian projektów społecznych i prowadziłem coaching kadry zarządzającej.

Audyt procesów komunikacji wewnętrznej

Przeprowadziłem audyt procesów komunikacji wewnętrznej, rekomendowałem sposób wdrożenia zmian i odpowiedzi na oczekiwania interesariuszy Raben Logistics Polska.


Zobacz rówież

Odezwij się i porozmawiajmy o szczegółach

Jeśli myślisz o strategii CSR, szkoleniach odpowiedzialnej sprzedaży, analizie ESG, audycie dostawców, dialogu z interesariuszami, kodeksie etyki, raporcie ESG lub chcesz mnie zaprosić na konferencję, napisz lub zadzwoń.

+48 514 150 412 napisz do mnie – biuro@whiteleaf.pl

Dlaczego warto czytać ten blog?

Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytań m.in.: jak adoptować biznes do zmian klimatu? jak wspierać globalne cele zrównoważonego rozwoju? dlaczego odpowiedzialni przywódcy stawiają na różnorodność? I jak budować strategie wspierające konkurencyjność marek?

Cześć, chciałem Cię poinformować, że ta strona używa plików cookies.

Osobiście lubię je chrupać, ale jeśli Ty nie masz na nie ochoty, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.