ERGO Hestia to jedno z trzech największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Marce zaufało 2,73 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały, średni i duży biznes.

Projekty

Strategia CSR

Przeprowadziłem audyt procesów w obszarach społecznym, środowiskowym, miejsca pracy i rynku oraz przygotowałem koncepcję strategii CSR na lata 2019-2020.

Sesje dialogowe z interesariuszami

99% brokerów i agentów ubezpieczeniowych uczestniczących w sesjach dialogowych, poleca sposób prowadzenia i moderowania przeze mnie spotkań.

Audyt dostawców

Przeprowadziłem audyt kluczowego dostawcy pod kątem kryteriów ESG i przygotowałem rekomendacje zmian w obszarach środowiska naturalnego oraz miejsca pracy.


Zobacz rówież

Odezwij się i porozmawiajmy o szczegółach

Jeśli myślisz o strategii CSR, szkoleniach odpowiedzialnej sprzedaży, analizie ESG, audycie dostawców, dialogu z interesariuszami, kodeksie etyki, raporcie ESG lub chcesz mnie zaprosić na konferencję, napisz lub zadzwoń.

+48 514 150 412 napisz do mnie – biuro@whiteleaf.pl

Dlaczego warto czytać ten blog?

Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytań m.in.: jak adoptować biznes do zmian klimatu? jak wspierać globalne cele zrównoważonego rozwoju? dlaczego odpowiedzialni przywódcy stawiają na różnorodność? I jak budować strategie wspierające konkurencyjność marek?

Cześć, chciałem Cię poinformować, że ta strona używa plików cookies.

Osobiście lubię je chrupać, ale jeśli Ty nie masz na nie ochoty, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.