Collegium Da Vinci to najstarsza i jedna z najlepszych uczelni niepublicznych w Wielkopolsce. W jej murach odbywają się liczne wydarzenia marketingowe, promocyjne, kulturalne i biznesowe tj. TedxPoznań czy konferencje Marketing i Technologia. Kierunki studiów na Collegium Da Vinci są skoncentrowane na praktyce biznesowej i tworzone na podstawie trendów w światowej gospodarce przy współpracy z praktykami i biznesem.

Projekty

Studia “CSR Management”

Jako współtwórca i kierownik merytoryczny studiów podyplomowych „CSR Management” odpowiadałam za kształcenie przyszłych managerów i praktyków zrównoważonego rozwoju.

Studia “Mediaworking”

Współtworzę i prowadzę zajęcia na studiach łączących takie obszary jak: marketing online, nowe media, technologie, media relations, PR i e-PR, dziennikarstwo oraz grafikę.

Coaching sprzedaży

97% studentów uczestniczących w warsztatach, potwierdza zdobycie praktycznych umiejętności związanych z budową doświadczeń klientów.


Zobacz rówież

Odezwij się i porozmawiajmy o szczegółach

Jeśli myślisz o strategii CSR, szkoleniach odpowiedzialnej sprzedaży, analizie ESG, audycie dostawców, dialogu z interesariuszami, kodeksie etyki, raporcie ESG lub chcesz mnie zaprosić na konferencję, napisz lub zadzwoń.

+48 514 150 412 napisz do mnie – biuro@whiteleaf.pl

Dlaczego warto czytać ten blog?

Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytań m.in.: jak adoptować biznes do zmian klimatu? jak wspierać globalne cele zrównoważonego rozwoju? dlaczego odpowiedzialni przywódcy stawiają na różnorodność? I jak budować strategie wspierające konkurencyjność marek?

Cześć, chciałem Cię poinformować, że ta strona używa plików cookies.

Osobiście lubię je chrupać, ale jeśli Ty nie masz na nie ochoty, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.