Aquanet to spółka z branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Zatrudnia ponad 800 pracowników, a z jej usług korzysta blisko 900 tys. mieszkańców Poznania i ościennych gmin. W 2019 roku nagrodzona tytułem National Winner w kategorii Społecznej Odpowiedzialności Biznesu i Działalności na rzecz Środowiska w międzynarodowym konkursie European Business Awards.

Projekty

Strategia zrównoważonego rozwoju

Przeprowadziłem audyt procesów w obszarach społecznym, środowiskowym, miejsca pracy i rynku oraz zarządzałem projektem budowy i aktualizacji strategii na lata 2017-2022.

Raport CSR

Przygotowałem pierwszy w historii spółki raport CSR. Konsultowałem i doradzałem w procesach budowy kolejnych pięciu w latach 2016-2021.

Wolontariat pracowniczy

Zarządzałem projektem budowy programu wolontariatu pracowniczego wyróżnionego w XIX edycji Konkursu Poznański Wolontariusz Roku, w kategorii wolontariat pracowniczy.


Zobacz rówież

Odezwij się i porozmawiajmy o szczegółach

Jeśli myślisz o strategii CSR, szkoleniach odpowiedzialnej sprzedaży, analizie ESG, audycie dostawców, dialogu z interesariuszami, kodeksie etyki, raporcie ESG lub chcesz mnie zaprosić na konferencję, napisz lub zadzwoń.

+48 514 150 412 napisz do mnie – biuro@whiteleaf.pl

Dlaczego warto czytać ten blog?

Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytań m.in.: jak adoptować biznes do zmian klimatu? jak wspierać globalne cele zrównoważonego rozwoju? dlaczego odpowiedzialni przywódcy stawiają na różnorodność? I jak budować strategie wspierające konkurencyjność marek?

Cześć, chciałem Cię poinformować, że ta strona używa plików cookies.

Osobiście lubię je chrupać, ale jeśli Ty nie masz na nie ochoty, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.