White leaf to innowator społecznej odpowiedzialności. Doradzamy partnerom na każdym poziomie działalności. Wspieramy firmy, organizacje oraz indywidualne osoby w budowie kompleksowych strategii odpowiedzialności społecznej. Szkolimy w zakresie standardów i najnowszych trendów w dziedzinie społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju. Łączymy międzynarodową praktykę, wiedzę naukową i innowacyjne rozwiązania w duchu naszej misji:

"White leaf wspiera firmy, organizacje, osoby, którym zależy na strategicznym i innowacyjnym podejściu do społecznej odpowiedzialności, świadomym rozwoju, dobrej reputacji oraz skutecznej komunikacji działań, co przyczynia się do wzrostu wartości marki, większej konkurencyjności i zrównoważonego rozwoju"

Chcemy, aby każdy z naszych Klientów realizował swoje cele dzięki dobrowolnej i długoterminowej strategii a nie ekspozycji nieodpowiedzialnych zachowań. Pracujemy z firmami, organizacjami i ludźmi świadomymi społecznej odpowiedzialności w zmieniającym się świecie, rozumiejącymi, że transparentność i zaufanie to wartości, które nie powinny być wykorzystywane do sztuczek komunikacyjnych.

Marzymy o sukcesie naszych Klientów, o sukcesie społecznie odpowiedzialnym

White leaf 2015, All rights reserved Realizacja: Empressia