W listopadzie ruszyła I edycja studiów podyplomowych CSR Management na Collegium Da Vinci w Poznaniu. Łukasz Smolarek, dyrektor zarządzający White leaf, pełni funkcję kierownika merytorycznego studiów.

Program studiów odpowiada na współczesne potrzeby rynku. Oferujemy solidne podstawy teoretyczne, praktyczne warsztaty w oparciu o case studies liderów CSR w Polsce i na świecie, wizyty studyjne w firmach będących liderami CSR oraz sprawdzone wskazówki, jak zarządzać tematem CSR w organizacji - podkreśla Łukasz Smolarek.

Studia skierowane są przede wszystkim do osób, które chcą stać się liderami CSR, które pragną zgłębić swoją wiedzę i rozwinąć warsztat narzędzi związanych z zarządzaniem strategicznym w oparciu o koncepcję społecznie odpowiedzialnej marki. CSR Management jest także idealnym wyborem dla osób poszukujących praktycznych rozwiązań dla projektów oraz problemów społecznych, rynkowych, HR-owych, komunikacyjnych czy inwestorskich, z którymi spotykają się na co dzień.

Największym atutem studiów podyplomowych jest praktyczna forma zaliczenia, która daje solidne podstawy do wdrożenia w problematykę CSR oraz bezpośredni kontakt z osobami, które zawodowo zajmują się tym obszarem w swoich organizacjach – dodaje Lidia Radziszewska, dyrektor Centrum Rozwoju Edukacji w Collegium Da Vinci.

Więcej informacji znajduje się na stronie uczelni: CSR Management

White leaf 2015, All rights reserved Realizacja: Empressia