W październiku ruszają studia podyplomowe CSR Management na Collegium Da Vinci w Poznaniu. White leaf jest partnerem merytorycznym kierunku.

Program studiów odpowiada na współczesne potrzeby rynku. Oferujemy solidne podstawy teoretyczne oraz praktyczne wskazówki, jak zarządzać tematem CSR w organizacji. Kładziemy jeszcze większy nacisk na rozwój praktycznych umiejętności słuchaczy i dlatego w tym roku wzbogaciliśmy program studiów o kluczowe aspekty zarządzania projektem CSR - przekonuje Łukasz Smolarek, dyrektor zarządzający White leaf i opiekun merytoryczny kierunku.

Studia skierowane są przede wszystkim do osób, które chcą stać się liderami CSR, które pragną zgłębić swoją wiedzę i rozwinąć warsztat narzędzi związanych z zarządzaniem strategicznym w oparciu o koncepcję społecznie odpowiedzialnej marki. CSR Management jest także idealnym wyborem dla osób poszukujących praktycznych rozwiązań dla projektów oraz problemów społecznych, rynkowych, HR-owych, komunikacyjnych czy inwestorskich, z którymi spotykają się na co dzień.

Największym atutem studiów podyplomowych jest praktyczna forma zaliczenia, która daje solidne podstawy do wdrożenia w problematykę CSR oraz bezpośredni kontakt z osobami, które zawodowo zajmują się tym obszarem w swoich organizacjach – dodaje Lidia Radziszewska, dyrektor Centrum Rozwoju Edukacji w Collegium Da Vinci.

Więcej informacji o programie, kadrze i warunkach rekrutacji znajduje się na stronie uczelni: CSR Management

White leaf 2015, All rights reserved Realizacja: Empressia