„Networking is Working" będzie mottem I Forum Inspiracji CSR w Poznaniu. 15 października 2015 roku w Centrum Konferencyjno-Eventowym Concordia Design spotkają się managerowie CSR oraz osoby blisko związane z tematyką społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju w Wielkopolsce.


Forum będzie okazją do integracji lokalnego środowiska biznesu wokół koncepcji CSR. Wydarzenie obejmować będą takie zagadnienia jak: CSR jako wspólnota wartości, trendy w Europie i na świecie oraz sesje networkingowe. W trakcie Forum zaprezentowane zostaną inauguracyjne wyniki analizy „CSR w mediach w Wielkopolsce” przygotowanej przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów oraz analizy „CSR w Wielkopolsce” – podkreśla Łukasz Smolarek, Dyrektor Forum Inspiracji CSR.

Pierwsze Forum Inspiracji CSR to wyjątkowa inicjatywa, która skupiać się będzie wokół idei networkingu. Wydarzenie stanowi odpowiedź na oczekiwania osób blisko związanych z CSR w Wielkopolsce odnoszące się do powstania lokalnego miejsca wspólnych spotkań i wymiany poglądów – dodaje Łukasz Smolarek.

Patronat medialny nad Forum objęły portale: odpowiedzialnybiznes.pl, csr.pl; kwartalnik AS BIZNESU, miesięcznik Personel i Zarządzanie oraz Radio Merkury Poznań. Udział w konferencji jest płatny. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

Szczegółowy program i dodatkowe informacje dostępne na stronie I Forum Inspiracji CSR „Networking is Working” www.foruminspiracji.pl oraz youtube/foruminspiracji CSR

White leaf 2015, All rights reserved Realizacja: Empressia