Już w październiku rusza nowy kierunek studiów podyplomowych na Collegium Da Vinci (dawne: WSNHiD) w Poznaniu - CSR Management. Firma White leaf jest partnerem merytorycznym kierunku.

 Głównym atutem przemawiającym za podjęciem studiów podyplomowych CSR Management na Collegium Da Vinci w Poznaniu jest program zbudowany o doświadczenia praktyków i managerów, którzy zajmują się społeczną odpowiedzialnością biznesu na co dzień. Program studiów odpowiada na współczesne potrzeby rynku, wpisuje się w globalne i europejskie trendy w zakresie CSR i zrównoważonego rozwoju - przekonuje Łukasz Smolarek, dyrektor zarządzający White leaf i opiekun merytoryczny kierunku.

Studia skierowane są przede wszystkim do osób, chcą stać się liderami CSR, które pragną zgłębić swoją wiedzę i rozwinąć warsztat narzędzi związanych z zarządzaniem strategicznym w oparciu o koncepcję społecznie odpowiedzialnej marki. CSR Management jest także idealnym wyborem dla osób poszukujących praktycznych rozwiązań dla projektów oraz problemów społecznych, rynkowych, HR-owych, komunikacyjnych czy inwestorskich, z którymi spotykają się na co dzień.

Największym atutem studiów podyplomowych jest praktyczna  forma zaliczenia, która daje solidne podstawy do wdrożenia w problematykę CSR oraz bezpośredni kontakt z osobami, które zawodowo zajmują się tym obszarem w swoich organizacjachdodaje Lidia Radziszewska, dyrektor Centrum Rozwoju Edukacji w Collegium Da Vinci.

Więcej informacji o programie, kadrze i warunkach rekrutacji znajduje się na stronie uczelni: CSR Management

pdfCSR_Management_program.pdf

White leaf 2015, All rights reserved Realizacja: Empressia