Z myślą o przejrzystości, nowoczesności i funkcjonalności uruchomiliśmy nową stronę firmową. Za jej pośrednictwem prezentujemy Państwu kompleksową ofertę White leaf oraz różnorodne treści w zakresie społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju.

Zmieniamy się dla naszych Klientów. Nowoczesny sposób prezentacji treści w połączeniu z wygodą użytkowania są efektem przyjętej strategii w duchu naszego kodu DNA: DRIVEN BY SOCIAL RESPONSIBILITY – mówi Łukasz Smolarek, Dyrektor Zarządzający. – Mam nadzieję, że jako innowator społecznej odpowiedzialności już wkrótce zaproponujemy kolejne ciekawe rozwiązania – podsumowuje właściciel firmy.

Głównym celem nowej strony jest zebranie w jednym miejscu kompleksowych informacji o firmie doradczej White leaf. Intuicyjne menu pozwala odnaleźć aktualne informacje między innymi o firmie, misji, wizji, szczegółowej ofercie czy doświadczeniach. Na nowej stronie można także znaleźć informacje o strategii CSR White leaf na najbliższe lata.

Strona www.whiteleaf.pl wykonana jest w technologii responsywnej RDW (ang. responsive web design), dostosowując treści do różnorodnych urządzeń oraz ekranów, na których zostanie otwarta. Inteligentny system samodzielnie wybiera najbardziej optymalne rozwiązania dla użytkownika.

Za stworzenie serwisu odpowiedzialna była Agencja Interaktywna Empressia.

White leaf 2015, All rights reserved Realizacja: Empressia