W listopadzie ruszyła I edycja studiów podyplomowych CSR Management na Collegium Da Vinci w Poznaniu. Łukasz Smolarek, dyrektor zarządzający White leaf, pełni funkcję kierownika merytorycznego studiów.

Program studiów odpowiada na współczesne potrzeby rynku. Oferujemy solidne podstawy teoretyczne, praktyczne warsztaty w oparciu o case studies liderów CSR w Polsce i na świecie, wizyty studyjne w firmach będących liderami CSR oraz sprawdzone wskazówki, jak zarządzać tematem CSR w organizacji - podkreśla Łukasz Smolarek.

Studia skierowane są przede wszystkim do osób, które chcą stać się liderami CSR, które pragną zgłębić swoją wiedzę i rozwinąć warsztat narzędzi związanych z zarządzaniem strategicznym w oparciu o koncepcję społecznie odpowiedzialnej marki. CSR Management jest także idealnym wyborem dla osób poszukujących praktycznych rozwiązań dla projektów oraz problemów społecznych, rynkowych, HR-owych, komunikacyjnych czy inwestorskich, z którymi spotykają się na co dzień.

Największym atutem studiów podyplomowych jest praktyczna forma zaliczenia, która daje solidne podstawy do wdrożenia w problematykę CSR oraz bezpośredni kontakt z osobami, które zawodowo zajmują się tym obszarem w swoich organizacjach – dodaje Lidia Radziszewska, dyrektor Centrum Rozwoju Edukacji w Collegium Da Vinci.

Więcej informacji znajduje się na stronie uczelni: CSR Management

On June 10, 2016 a Business Mixer conference was held in Poznań, Poland. It was an event, which aims at discussing the challenges and experiences in the field of corporate social responsibility. The meeting was organized by Collegium Da Vinci and White leaf.

Łukasz Smolarek, managing director of White leaf held an open lecture to students at the Collegium Da Vinci in Poznań with the topic: "Let's speak openly and separate CSR from all the myths".

White leaf 2015, All rights reserved Realization of Empressia