O White leaf

Wiemy jak ważna jest partnerska współpraca z mediami, dlatego przekazujemy do Państwa dyspozycji informacje oraz materiały, które pomogą w przygotowaniu informacji dotyczących White leaf:

  • White leaf to innowator społecznej odpowiedzialności,
  • White leaf oferuje doradztwo w zakresie strategicznego zarządzania społeczną odpowiedzialnością uwzględniające kompleksową komunikację oraz sprawdzone metody badawcze i analityczne.
  • White leaf wspiera firmy, organizacje oraz indywidualne osoby w budowie kompleksowych strategii odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju,
  • White leaf łączy międzynarodową praktykę, wiedzę naukową i innowacyjne rozwiązania,

  • Wartości White leaf to: odpowiedzialność, szacunek, dialog i odwaga,
  • White leaf został założony przez Łukasza Smolarka eksperta i praktyka odpowiedzialnego za zarządzanie i budowanie kompleksowych strategii CSR, PR oraz komunikacji w takich branżach jak: media, finanse, telekomunikacja, farmacja, weterynaria, sport, sektor publiczny i pozarządowy. Członka klubu liderów i liderek CSR przy Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Managera, który m. in. odpowiadał w za zespół tworzący nową strategię CSR na lata 2014-2016 oraz pierwszy w historii i pierwszy w sektorze pozabankowym raport społeczny przygotowany w oparciu o najnowsze wytyczne Global Reporting Initiative (GRI 4.0) dla Provident Polska S.A. Współzałożyciela i redaktora prowadzącego AS-a BIZNESU - pierwszego w Wielkopolsce tytułu poświęconego CSR, redaktora naczelnego branżowych czasopism na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

 

 

MATERIAŁY DO POBRANIA

Poniższe materiały można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Jeśli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem innych formatów logo, zdjęć, bądź materiałów prosimy o kontakt telefoniczny lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

pdfI_Forum_Inspiracji_CSR_Networking_is_Working__Informacja_prasowa_06.08.2015.pdf

pdf01.06.2015_Informacja_prasowa.pdf

pdfWhite_Leaf_logo_RGB.pdf243.97 KB
epsLogo w wersji EPS571.64 KB

White leaf 2015, All rights reserved Realizacja: Empressia