Doradztwo

Doradzamy partnerom na każdym poziomie działalności. Wspieramy firmy, organizacje oraz indywidualne osoby w budowie kompleksowych rozwiązań w zakresie odpowiedzialności społecznej.

Komunikacja

Zarządzamy komunikacją na każdym szczeblu organizacji wykorzystując zarówno sprawdzone jak i innowacyjne narzędzia. Wiemy jak efektywnie budować komunikat by osiągnąć zamierzone cele.

Szkolenia

Szkolimy w zakresie standardów, najnowszych trendów, sprawdzonych rozwiązań i innowacyjnych metod w dziedzinie społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju.

Badania i analizy

Wykorzystujemy skuteczne metody badań i analizy rynku, społeczności, miejsca pracy, konkurencji czy trendów w celu poprawy efektywności działania organizacji.

Business Mixer oferuje ciekawe prelekcje praktyków oraz umożliwia uczestnikom budowanie nowych relacji biznesowych. W trakcie spotkania porozmawiamy o tym jak efektywnie prowadzić dialog z interesariuszami, jak przygotować się do obowiązku raportowania danych pozafinansowych. Powiemy także o najnowszych trendach w komunikacji.

Spotkanie odbędzie się w piątek 10. czerwca br. w budynku Collegium Da Vinci przy ul. Kutrzeby w Poznaniu. Początek konferencji jest o godzinie 9:30. Udział jest bezpłatny.

Zgłoś swój udział na stronie organizatora.

 

Szczegółowy program spotkania:

9:30-10:00      Networking przy kawie 


10:00-10:10     Powitanie


10:10-10:40     Patrycja Kasprzyk, Volkswagen Poznań Sp. z o.o.  

"Nie taki diabeł straszny. Rozmawiaj ze swoim otoczeniem i wzmacniaj wiarygodność marki. Dialog z interesariuszami na przykładzie Fabryki Samochodów Nowej Generacji Crafter we Wrześni."


10:40-11:10     Łukasz Smolarek, White leaf

"Raportowanie danych pozafinansowych. Przygotuj się na nowe wyzwania."


11:10-11:25     Przerwa


11:25-11:55     Dorota Raczkiewicz, Drużyna Szpiku

"By chciało się bardziej. Jak angażować jednostki i grupy do aktywności społecznej na bazie doświadczeń Drużyny Szpiku.”


11:55-12:25     Marcin Szczupak, PRESS-SERVICE Monitoring Mediów

"Trendy w komunikacji CSR."


12:25-13:00     Networking przy kawie.

Aktualności

I edycja studiów podyplomowych CSR Management wystartowała

Utworzono: 15 listopad 2016
W listopadzie ruszyła I edycja s...

Konferencja Business Mixer 2016

Utworzono: 13 czerwiec 2016
W piątek, 10. czerwca, w budynku Collegium Da Vinci w Poznaniu odbyło się spotkanie Business Mixer. Konferencja skierowana była do przedstawicieli firm i instytucji c...

Obalamy mity dot. CSR-u wśród studentów

Utworzono: 03 czerwiec 2016
W czwartek, 2. czerwca br. w budynku Collegium Da Vinci w Poznaniu odbył się wykład otwarty "Ni...

Szkolimy kadrę CSR w Wielkopolsce

Utworzono: 17 maj 2016
W październiku ruszają studia podyplomowe CSR Management na Collegium Da Vinci w Poznaniu. White leaf jest partnerem merytorycznym kierunku.
...

Business Mixer - nowa inicjatywa CSR dla firm

Utworzono: 17 maj 2016
10 czerwca br. odbędzie się Business Mixer - spotkanie dla firm i instytucji zainteresowanych tematyką CSR. Organizatorem konferencji jest Colle...
White leaf 2015, All rights reserved Realizacja: Empressia