Doradztwo

Doradzamy partnerom na każdym poziomie działalności. Wspieramy firmy, organizacje oraz indywidualne osoby w budowie kompleksowych rozwiązań w zakresie odpowiedzialności społecznej.

Komunikacja

Zarządzamy komunikacją na każdym szczeblu organizacji wykorzystując zarówno sprawdzone jak i innowacyjne narzędzia. Wiemy jak efektywnie budować komunikat by osiągnąć zamierzone cele.

Szkolenia

Szkolimy w zakresie standardów, najnowszych trendów, sprawdzonych rozwiązań i innowacyjnych metod w dziedzinie społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju.

Badania i analizy

Wykorzystujemy skuteczne metody badań i analizy rynku, społeczności, miejsca pracy, konkurencji czy trendów w celu poprawy efektywności działania organizacji.

O White leaf

Wiemy jak ważna jest partnerska współpraca z mediami, dlatego przekazujemy do Państwa dyspozycji informacje oraz materiały, które pomogą w przygotowaniu informacji dotyczących White leaf:

  • White leaf to innowator społecznej odpowiedzialności,
  • White leaf oferuje doradztwo w zakresie strategicznego zarządzania społeczną odpowiedzialnością uwzględniające kompleksową komunikację oraz sprawdzone metody badawcze i analityczne.
  • White leaf wspiera firmy, organizacje oraz indywidualne osoby w budowie kompleksowych strategii odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju,
  • White leaf łączy międzynarodową praktykę, wiedzę naukową i innowacyjne rozwiązania,

  • Wartości White leaf to: odpowiedzialność, szacunek, dialog i odwaga,
  • White leaf został założony przez Łukasza Smolarka eksperta i praktyka odpowiedzialnego za zarządzanie i budowanie kompleksowych strategii CSR, PR oraz komunikacji w takich branżach jak: media, finanse, telekomunikacja, farmacja, weterynaria, sport, sektor publiczny i pozarządowy. Członka klubu liderów i liderek CSR przy Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Managera, który m. in. odpowiadał w za zespół tworzący nową strategię CSR na lata 2014-2016 oraz pierwszy w historii i pierwszy w sektorze pozabankowym raport społeczny przygotowany w oparciu o najnowsze wytyczne Global Reporting Initiative (GRI 4.0) dla Provident Polska S.A. Współzałożyciela i redaktora prowadzącego AS-a BIZNESU - pierwszego w Wielkopolsce tytułu poświęconego CSR, redaktora naczelnego branżowych czasopism na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

 

 

MATERIAŁY DO POBRANIA

Poniższe materiały można wykorzystywać w publikacjach dziennikarskich. Jeśli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem innych formatów logo, zdjęć, bądź materiałów prosimy o kontakt telefoniczny lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

pdfI_Forum_Inspiracji_CSR_Networking_is_Working__Informacja_prasowa_06.08.2015.pdf

pdf01.06.2015_Informacja_prasowa.pdf

pdfWhite_Leaf_logo_RGB.pdf243.97 KB
epsLogo w wersji EPS571.64 KB

Aktualności

I edycja studiów podyplomowych CSR Management wystartowała

Utworzono: 15 listopad 2016
W listopadzie ruszyła I edycja s...

Konferencja Business Mixer 2016

Utworzono: 13 czerwiec 2016
W piątek, 10. czerwca, w budynku Collegium Da Vinci w Poznaniu odbyło się spotkanie Business Mixer. Konferencja skierowana była do przedstawicieli firm i instytucji c...

Obalamy mity dot. CSR-u wśród studentów

Utworzono: 03 czerwiec 2016
W czwartek, 2. czerwca br. w budynku Collegium Da Vinci w Poznaniu odbył się wykład otwarty "Ni...

Szkolimy kadrę CSR w Wielkopolsce

Utworzono: 17 maj 2016
W październiku ruszają studia podyplomowe CSR Management na Collegium Da Vinci w Poznaniu. White leaf jest partnerem merytorycznym kierunku.
...

Business Mixer - nowa inicjatywa CSR dla firm

Utworzono: 17 maj 2016
10 czerwca br. odbędzie się Business Mixer - spotkanie dla firm i instytucji zainteresowanych tematyką CSR. Organizatorem konferencji jest Colle...
White leaf 2015, All rights reserved Realizacja: Empressia