Doradztwo

Doradzamy partnerom na każdym poziomie działalności. Wspieramy firmy, organizacje oraz indywidualne osoby w budowie kompleksowych rozwiązań w zakresie odpowiedzialności społecznej.

Komunikacja

Zarządzamy komunikacją na każdym szczeblu organizacji wykorzystując zarówno sprawdzone jak i innowacyjne narzędzia. Wiemy jak efektywnie budować komunikat by osiągnąć zamierzone cele.

Szkolenia

Szkolimy w zakresie standardów, najnowszych trendów, sprawdzonych rozwiązań i innowacyjnych metod w dziedzinie społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju.

Badania i analizy

Wykorzystujemy skuteczne metody badań i analizy rynku, społeczności, miejsca pracy, konkurencji czy trendów w celu poprawy efektywności działania organizacji.

White leaf to innowator społecznej odpowiedzialności. Doradzamy partnerom na każdym poziomie działalności. Wspieramy firmy, organizacje oraz indywidualne osoby w budowie kompleksowych strategii odpowiedzialności społecznej. Szkolimy w zakresie standardów i najnowszych trendów w dziedzinie społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju. Łączymy międzynarodową praktykę, wiedzę naukową i innowacyjne rozwiązania w duchu naszej misji:

"White leaf wspiera firmy, organizacje, osoby, którym zależy na strategicznym i innowacyjnym podejściu do społecznej odpowiedzialności, świadomym rozwoju, dobrej reputacji oraz skutecznej komunikacji działań, co przyczynia się do wzrostu wartości marki, większej konkurencyjności i zrównoważonego rozwoju"

Chcemy, aby każdy z naszych Klientów realizował swoje cele dzięki dobrowolnej i długoterminowej strategii a nie ekspozycji nieodpowiedzialnych zachowań. Pracujemy z firmami, organizacjami i ludźmi świadomymi społecznej odpowiedzialności w zmieniającym się świecie, rozumiejącymi, że transparentność i zaufanie to wartości, które nie powinny być wykorzystywane do sztuczek komunikacyjnych.

Marzymy o sukcesie naszych Klientów, o sukcesie społecznie odpowiedzialnym

Aktualności

I edycja studiów podyplomowych CSR Management wystartowała

Utworzono: 15 listopad 2016
W listopadzie ruszyła I edycja s...

Konferencja Business Mixer 2016

Utworzono: 13 czerwiec 2016
W piątek, 10. czerwca, w budynku Collegium Da Vinci w Poznaniu odbyło się spotkanie Business Mixer. Konferencja skierowana była do przedstawicieli firm i instytucji c...

Obalamy mity dot. CSR-u wśród studentów

Utworzono: 03 czerwiec 2016
W czwartek, 2. czerwca br. w budynku Collegium Da Vinci w Poznaniu odbył się wykład otwarty "Ni...

Szkolimy kadrę CSR w Wielkopolsce

Utworzono: 17 maj 2016
W październiku ruszają studia podyplomowe CSR Management na Collegium Da Vinci w Poznaniu. White leaf jest partnerem merytorycznym kierunku.
...

Business Mixer - nowa inicjatywa CSR dla firm

Utworzono: 17 maj 2016
10 czerwca br. odbędzie się Business Mixer - spotkanie dla firm i instytucji zainteresowanych tematyką CSR. Organizatorem konferencji jest Colle...
White leaf 2015, All rights reserved Realizacja: Empressia